Kuriame reklaminius šūkius, straipsnius žiniasklaidai, internetinių tinklalapių, prezentacijų bei komercinių pasiūlymų turinį

Vartotojus įtraukiančio, naudingo ir aktualaus turinio kūrimui, naudojame naujausias metodologijas, kurios apima psichologijos, dizaino, informacijos architektūros, pardavimų ir strateginės rinkodaros integraciją. Jūsų reikiamam komunikacijos projektui galime sukurti informatyvų ir tinkamai išgrynintą turinį, kuris aiškiai atskleis Jūsų projekto, įmonės, produktų ar paslaugų išskirtinumą bei konkurencinį pranašumą.

Kokybišku turiniu padedame „pagauti“ Jūsų tikslinių klientų dėmesį, juos sudominti ir papasakoti jiems tai, kas iš tikrųjų yra svarbu bei naudinga!

Tam, kad komunikacijoje išvengtume perteklinės informacijos, klientams padedame išsigryninti svarbiausias komunikacijos žinutes, kurios yra aktualios ir kuria vertę.

Į turinio kūrimą mūsų komanda pirmiausia žiūri iš pozicionaivmo pusės, todėl klientams padedame sukurti ir išsigryninti tokį turinį, kuris savaime yra įdomus, paveikus ir tikslinėms auditorijoms padeda sukurti „wow“ efektą. Atsižvelgiant į jūsų prekės ženklą, turinio rengimui parenkame tinkantį kalbos stilių ir toną.

MŪSŲ AGENTŪROS TURINIO KŪRYBOS KOMPETENCIJOS:

  • Internetinių tinklalapių turinio kūrimas;
  • Prezentacijų turinio kūrimas;
  • Komercinių pasiūlymų turinio kūrimas;
  • Turinio kūrimas Jūsų įmonės prekių ar paslaugų aprašymams;
  • Įvairių reklamos projektų turinio kūrimas;
  • Įvairaus pobūdžio straipsnių kūrimas (SEO, socialiniams tinklams ir kitoms žiniasklaidos priemonėms);
  • Reklaminių šūkių kūrimas.

Jeigu išgirdus klausimą “Ar žinote koks turinys yra reiklaingas skirtinguose vartotojo kelionės etapuose?” neturite aiškaus atsakymo, tikrai ne bėda. Mes jums padėsime ne tik sukurti ir išsigryninti stiprų turinį visoms pardavimo grandinės dalims (angl. sales funnel), bet ir adaptuosime turinį skirtingiems komunikacijos kanalams. Skirtingoms Jūsų pirkėjų auditorijoms padėsime išsigryninti skirtingas turinio sklaidos strategijas.

Per strateginio pozicionavimo prizmę išgrynintas turinys, veikia kaip tvirtas pagrindas, ant kurio nuosekliai statome visą Jūsų įmonės komunikaciją su esamais ir būsimais klientais. Tad pozicionavimo krypties išgryninimas bei įvaizdžio pozicijos suformavimas yra pirminiai veiksmai, nuo kurių pradedame jūsų komunikacijos projektų turinio kūrimą.

Mūsų patirtis

Kviečiu

susisiekti!

Ketvirtadienis, puiki diena pradėti naujus projektus!

Susisiekite ir Jūsų drąsiausias idėjas paversime šiuolaikiškais bei efektyviai veikiančiais komunikacijos projektais.

Andrius Gricius
Efektyvios rinkodaros konsultantas
Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
kviečiame susisiekti:

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Uždaryti
Gaukite individualų pasiūlymą

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Pasirinkite Jums tinkančias paslaugas

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).