Pardavimų skatinimas visoje pirkėjų kelionėje, per visus prisilietimo taškus!

Atsižvelgiant į jūsų verslo modelį, prekių bei paslaugų specifiką ir, žinoma, į potencialių pirkėjų segmentus bei jų elgesio motyvus, padedame išsigryninti pardavimų skatinimo strategijas, kurios esamiems ir būsimiems klientams, visoje pirkėjų kelionėje leidžia sukurti pačią geriausią patirtį, atskleisti jūsų įmonės konkurencinį pranašumą ir padidinti pardavimus. Taip pat padedame išsigryninti konkrečių veiksmų planą, kaip pardavimus skatinti visuose sąlyčio su klientu taškuose: el. pašte, soc. tinkluose, internetiniuose tinklalapiuose, prezentacijose, komerciniuose pasiūlymuose, žiniasklaidos priemonėse ir, žinoma, fizinėse pardavimų vietose.

Visus jūsų įmonės pardavimų procesus sufokusuojame į vieną tikslą – vertės klientui kūrimą, komunikavimą ir suteikimą.

Norintiems padidinti pardavimus, padedame geriau pažinti savo klientus, juos ženkliai tiksliau segmentuoti ir teikiant personalizuotus, aukštos vertės pasiūlymus, diferencijuoti kainodarą bei automatizuoti turinio pateikimo veiksmus.

Ruošiant pardavimų skatinimo strategijas, visą dėmesį skiriame komunikacijos priemonių parengimui, kurios padedada aiškiai atskleisti Jūsų įmonės, produktų ir paslaugų išskirtinumą bei konkurencinį pranašumą. Skirtingoms Jūsų pirkėjų auditorijoms padedame sukurti patrauklias, informatyvias ir įsimintinas komunikacijos žinutes, kurios aiškiai iškomunikuoja, dėl kokių konkrečių priežasčių pirkti būtent iš Jūsų įmonės? Ir dėl kokių konkrečių priežasčių pirkti būtent Jūsų įmonės produktus ir paslaugas? Mūsų dizaineriai bei rinkodaros specialistai padeda paruošti visam pardavimo procesui reikalingą turinį, išgrynina šūkius, tekstus bei grafinio dizaino sprendimus.

RUOŠIANT PARDAVIMŲ SKATINIMO STRATEGIJAS, MŪSŲ KOMANDA PATEIKIA AIŠKŲ VEIKSMŲ PLANĄ:

  • KAIP atskleisti jūsų įmonės išskirtinumą bei konkurencinį pranašumą;
  • KAIP atskleisti jūsų įmonės produktų ir paslaugų išskirtinumą bei konkurencinį pranašumą;
  • KAIP sukurti geriausius rinkos pasiūlymus (Unique Value Proposition);
  • KAIP vartotojams iškomunikuoti svarbiausius pasiūlymų privalumus;
  • KAIP efektyviai pasiekti tikslines pirkėjų auditorijas;
  • KAIP skirtinguose komunikacijų kanaluose prisistatyti maksimaliai kūrybiškai ir įdomiai (paruošiame turinio bei dizaino sprendimus);
  • KAIP sužadinti pirkėjų emocijas pirkti ir paskatinti pirkėjus sugrįžti dar kartą (išgryniname veiksmus naujų klientų pritraukimui ir esamų klientų lojalumo didinimui).

 

Mūsų patirtis

Kviečiu

susisiekti!

Ketvirtadienis, puiki diena pradėti naujus projektus!

Susisiekite ir Jūsų drąsiausias idėjas paversime šiuolaikiškais bei efektyviai veikiančiais komunikacijos projektais.

Andrius Gricius
Efektyvios rinkodaros konsultantas
Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
kviečiame susisiekti:

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Uždaryti
Gaukite individualų pasiūlymą

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Pasirinkite Jums tinkančias paslaugas

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).