Vartotojus įtraukiančių tekstų kūrimas interneto svetainėms!

Tekstų kūrimas interneto svetainėms yra viena iš mūsų agentūros pagrindinių veiklų. Jau 10 metų veržlioms ir ambicingoms įmonės iš B2B ir B2C verslo segmentų kuriame šūkius, produktų ir paslaugų aprašymus, straipsnius žiniasklaidai, internetinių svetainių aprašymus, prezentacijų bei komercinių pasiūlymų turinį.

Įtaigių tekstų kūrimas interneto svetainėms!

Interneto svetainėms tekstus kuriame taip, kad „pagautume“ Jūsų tikslinių klientų dėmesį, juos sudomintume ir papasakotume jiems tai, kas iš tikrųjų yra svarbu bei naudinga!

Tam, kad jūsų interneto svetainėje išvengtume perteklinės informacijos, padėsime išsigryninti svarbiausias jūsų komunikacijos žinutes, kurios jūsų tiksliniai auditorijai bus aktualios ir sukurs pridėtinę vertę. 40% mūsų agentūros darbų sudaro interneto svetainių dizaino kūrimas ir programavimas, o likusius 60% darbų - tekstų kūrimas, rinkodaros strategijos, e-marketingas bei įmonių konkurencinio pranašumo stiprinimas.

Tekstų kūrimas internetinėms svetainėms, jūsų tikslingam pozicionavimui!
Į jūsų interneto svetainės turinio kūrimą, mūsų komanda pirmiausia žiūri iš pozicionaivmo pusės, todėl jums padėsime sukurti ir išsigryninti tokį tekstą, kuris savaime bus įdomus, paveikus ir tikslinėms auditorijoms padės sukurti „wow“ efektą. Atsižvelgiant į jūsų įmonės prekės ženklą, turinio rengimui parinksime tinkantį kalbos stilių ir toną.

Įtaigių tekstų kūrimas tam, kad tinkamai atskleistume jūsų įmonės konkurencinį pranašumą!
Pasitelkę kūrybiškumą ir naujausias technologijas, Jūsų įmonės interneto svetainei sukursime šiuolaikiškus ir kokybiškus aprašymus, kuriais aiškiai atskleisime Jūsų įmonės patrauklumą ir konkurencinį pranašumą. 

Tekstų kūrimas internetinėms svetainėms:

 • Įmonės pozicionavimo stiprinimui;
 • Įmonės reputacijos valdymui;
 • Įmonės įvaizdžio formavimui;
 • Įmonės pardavimų skatinimui.

Tekstų kūrimui svetainėms naudojame naujausias metodologijas, kurios apima psichologijos, dizaino, informacijos architektūros, pardavimų ir strateginės rinkodaros integraciją. 

MŪSŲ AGENTŪROS TURINIO KŪRYBOS KOMPETENCIJOS:

 • Tekstų kūrimas internetinėms svetainėms;
 • Tekstų kūrimas prezentacijoms;
 • Tekstų kūrimas komerciniams pasiūlymams;
 • Tekstų kūrimas Jūsų įmonės prekių ar paslaugų aprašymams;
 • Tekstų kūrimas įvairaus pobūdžio straipsniams ir pranešimams žiniasklaidoje;
 • Tekstų kūrimas socialiniams tinklams;
 • Tekstų kūrimas SEO (internetinių svetainių optimizavimui Google paieškoje).

Tekstų kūrimas interneto svetainėms - svarbiausia vertė ir aktualumas!
Rašant tekstus interneto svetainėms, mūsų prioritetas - trumpi, įdomūs ir vartotojams naudingi tekstai, todėl tekstų rašyme naudojame strategiją, kaip su mažiau teksto pasakyti daugiau. Tekstų kūrimas svetainėms yra viena iš pagrindinių veiklų, todėl jums garantuotai pasiūlysime aukščiausios kokybės tekstų kūrimo paslaugas.
 
Kūrybiškas tekstų kūrimas interneto svetainėms.
Būsite nustebinti, kaip kūrybiškas tekstų rašymas gali padėti Jūsų svetainės lankytojams atskleisti jūsų verslo patrauklumą ir konkurencinį pranašumą. Manome, kad tekstų kūrimas interneto svetainėms yra atsakinga veikla, todėl rašant tekstus pirmiausia analizuojame kuo gyvena jūsų klientai, kas jiems rūpi ir kokiais konkrečiais sprendimais padedate jiems išspręsti jų turimus rūpesčius. Rašant tekstus jūsų interneto svetainei, skirtingoms jūsų lankytojų auditorijoms sukursime patrauklias, aiškias ir įsimintinas komunikacijos žinutes.
 
Tikslingas tekstų kūrimas interneto svetainėms.

Pas mus tekstų kūrimas svetainėms yra strateginis procesas, kuriuo siekiame jūsų tiksliniams svetainės lankytojams pateikti tinkamą tekstą, kurį siekiame pateikti tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Mūsų klientai, kurie užsisako tekstų kūrimo paslaugas savo internetinėse svetainėse sulaukia 3-5 kartus daugiau e-užklausų. Savo sprendimais, jūsų svetainės tekstą padėsime paversti patraukliomis, aiškiomis ir informatyviomis žinutėmis.

Tam, kad internetinėje svetainėje jūsų komunikacija su esamais ir būsimais klientais būtų kuo efektyvesnė, mūsų dizaineriai bei rinkodaros specialistai padės išgryninti stiprius šūkius, tekstus bei grafinio dizaino sprendimus.

ĮGYVENDINTŲ PROJEKTŲ PAVYZDŽIAI:
>>Tekstų kūrimas autoserviso internetinei svetainei;
>>Tekstų kūrimas baldų pardavimų internetinei svetainei;
>>Tekstų kūrimas vandens valymo sprendimų internetinei svetainei;

Jeigu išgirdus klausimą “Ar žinote koks turinys yra reiklaingas skirtinguose vartotojo kelionės etapuose?” neturite aiškaus atsakymo, tikrai ne bėda. Mes jums padėsime ne tik sukurti ir išsigryninti stiprų turinį visoms pardavimo grandinės dalims (angl. sales funnel), bet ir adaptuosime turinį skirtingiems komunikacijos kanalams. Skirtingoms Jūsų pirkėjų auditorijoms padėsime išsigryninti skirtingas turinio sklaidos strategijas.

Mūsų patirtis

Kviečiu

susisiekti!

Ketvirtadienis, puiki diena pradėti naujus projektus!

Susisiekite ir Jūsų drąsiausias idėjas paversime šiuolaikiškais bei efektyviai veikiančiais komunikacijos projektais.

Andrius Gricius
Efektyvios rinkodaros konsultantas
Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
kviečiame susisiekti:

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Uždaryti
Gaukite individualų pasiūlymą

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Pasirinkite Jums tinkančias paslaugas

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).