Kuriame aukščiausio lygio internetinius tinklalapius, kurie išsiskiria informatyvumu, funkcionalumu ir unikaliu dizainu.

Pasitelkę kūrybiškumą ir naujausias technologijas, Jūsų įmonei sukursime šiuolaikišką tinklalapį, kuris tinkamai atskleis Jūsų įmonės patrauklumą ir konkurencinį pranašumą. Garantuojame, kad su mūsų komandos pagalba Jūsų įmonės tinklalapis taps efektyviausia rinkodaros priemone pozicionavimo stiprinimui, reputacijos valdymui, įvaizdžio formavimui bei pardavimų skatinimui.

PIXELART - internetinių tinklalapių kūrimas. Unikalių internetinių tinklalapių kūrimas. Informatyvių internetinių tinklalapių kūrimas, išskirtinio dizaino internetinių tinklalapių kūrimas. Internetinių tinklalapių kūrimas: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje. Unikalių internetinių svetainių kūrimas – PIXELART.

Sprendimai, kuriais ženkliai pagerinsime Jūsų situaciją internete:

Su mumis viskas lengviau:

Internetinių tinklalapių kūrybos  procese 99% darbų atlieka mūsų komanda: renka informaciją, gilinasi į situaciją, tiria ir analizuoja galimybes, ir žinoma, siūlo idėjas šiuolaikiško dizaino kūrybai bei galimiems funkcionalumo sprendimams.

Panaudosime visas savo žinias ir patirtį, kad Jūms sukurtume šiuolaikišką tinklalapį, kuris išsiskirs:

  • unikaliu ir išskirtiniu dizainu;
  • tendencijas pralenkiančiu funkcionalumu;
  • technologiškai pažangiais sprendimais;
  • išskirtinėmis e-marketingo galimybėmis;
  • informatyvumu ir patogumu (usability);
  • interaktyvumu (friendly users).

Susisiekite ir Jums padėsime išnaudoti visas internetinio tinklalapio galimybes

40% mūsų komandos darbų sudaro dizaino kūrimas ir programavimas, o likusius 60% darbų - tekstų rašymas, rinkodaros strategijos, e-marketingas bei Jūsų įmonės konkurencinio pranašumo stiprinimas. Atliekame visus darbus, kurių reikia, kad Jūsų įmonės tinklalapis būtų informatyvus, patogus naudotis bei atrodytų šiuolaikiškai ir profesionaliai.

Kuriant naują tinklalapį:

Įgyvendinti projektai:

Mūsų patirtis

Kviečiu

susisiekti!

Ketvirtadienis, puiki diena pradėti naujus projektus!

Susisiekite ir Jūsų drąsiausias idėjas paversime šiuolaikiškais bei efektyviai veikiančiais komunikacijos projektais.

Andrius Gricius
Efektyvios rinkodaros konsultantas
Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
kviečiame susisiekti:

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Uždaryti
Gaukite individualų pasiūlymą

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Pasirinkite Jums tinkančias paslaugas

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).