Internetinės svetainės teksto rašymas!

Internetinės svetainės teksto rašymas yra viena iš mūsų agentūros pagrindinių veiklų. Mūsų agentūros tekstų rašytojas, žongliruodamas subtiliais ir įdomiais žodžiais, gali padėti įtaigiai iškomunikuoti tai, kas svarbiausia Jūsų tikslinėms auditorijoms. Jau 10 metų veržlioms ir ambicingoms įmonėms iš B2B ir B2C verslo segmentų mūsų tekstų rašytojai kuria šūkius, produktų ir paslaugų aprašymus, straipsnius žiniasklaidai, internetinių svetainių aprašymus, prezentacijų bei komercinių pasiūlymų turinį.

Internetinės svetainės įtaigių tekstų rašymas!

Tekstų rašytojai internetinėms svetainėms kuria turinį taip, kad „pagautų“ Jūsų tikslinių klientų dėmesį, juos sudomintų ir papasakotų jiems tai, kas iš tikrūjų yra svarbu bei naudinga! Mūsų agentūros tekstų rašytojai visą dėmesį skiria maksimaliai tekstų kokybei.

Tam, kad internetinės svetainės nebūtų perkrautos turiniu ir išvengtume perteklinės informacijos, mūsų tekstų rašytojai padeda išsigryninti svarbiausias jūsų komunikacijos žinutes, kurios jūsų tikslinei auditorijai bus aktualios ir sukurs pridėtinę vertę. 40 % mūsų agentūros darbų sudaro internetinės svetainės dizaino kūrimas ir programavimas, o likusius 60% darbų - tekstų rašymas, rinkodaros strategijos, e-marketingas bei įmonių konkurencinio pranašumo stiprinimas.

Internetinės svetainės tekstų rašymas, jūsų tikslingam pozicionavimui!
Į jūsų internetinės svetainės tekstų rašymą, mūsų komanda pirmiausia žiūri iš pozicionaivmo pusės, todėl jums padėsime sukurti ir išsigryninti tokį tekstą, kuris savaime bus įdomus, paveikus ir tikslinėms auditorijoms padės sukurti „wow“ efektą. Atsižvelgiant į jūsų įmonės prekės ženklą, tekstų rašymui parinksime tinkantį kalbos stilių ir toną.

Įtaigių tekstų rašymas tam, kad tinkamai atskleistume jūsų įmonės konkurencinį pranašumą!
Pasitelkę kūrybiškumą ir naujausias technologijas, Jūsų įmonės internetinei svetainei sukursime šiuolaikiškus ir kokybiškus aprašymus, kuriais aiškiai atskleisime Jūsų įmonės patrauklumą ir konkurencinį pranašumą.

Internetinės svetainės tekstų rašymas:

 • Internetinės svetainės tekstų rašymas Jūsų įmonės pozicionavimo stiprinimui;
 • Internetinės svetainės tekstų rašymas Jūsų įmonės reputacijos valdymui;
 • Internetinės svetainės tekstų rašymas Jūsų įmonės įvaizdžio formavimui;
 • Internetinės svetainės tekstų rašymas Jūsų įmonės pardavimų skatinimui;
 • Internetinės svetainės tekstų rašymas Jūsų įmonės prekių ir paslaugų aprašymams.

Internetinės svetainės teksto rašymui naudojame naujausias metodologijas, kurios apima psichologijos, dizaino, informacijos architektūros, pardavimų ir strateginės rinkodaros integraciją.

MŪSŲ AGENTŪROS TURINIO KŪRYBOS KOMPETENCIJOS:

 • Tekstų rašymas internetinėms svetainėms;
 • Tekstų rašymas prezentacijoms;
 • Tekstų rašymas komerciniams pasiūlymams;
 • Tekstų rašymas Jūsų įmonės prekių ar paslaugų aprašymams;
 • Tekstų rašymas įvairaus pobūdžio straipsniams ir pranešimams žiniasklaidoje;
 • Tekstų rašymas socialiniams tinklams;
 • Tekstų rašymas SEO (internetinių svetainių optimizavimui Google paieškoje).

Internetinės svetainės teksto rašymas - svarbiausia vertė ir aktualumas!
Rašant tekstus internetinėms svetainėms, mūsų prioritetas - trumpi, įdomūs ir vartotojams naudingi tekstai, todėl tekstų rašyme naudojame strategiją, kaip su mažiau teksto pasakyti daugiau. Tekstų rašymas svetainėms yra viena iš pagrindinių veiklų, todėl jums garantuotai pasiūlysime aukščiausios kokybės tekstų rašymo paslaugas.

Internetinės svetainės kūrybiškų tekstų rašymas.
Būsite nustebinti, kaip kūrybiškas tekstų rašymas gali padėti Jūsų svetainės lankytojams atskleisti jūsų verslo patrauklumą ir konkurencinį pranašumą. Manome, kad internetinės svetainės tekstų rašymas yra atsakinga veikla, todėl rašant tekstus pirmiausia analizuojame kuo gyvena jūsų klientai, kas jiems rūpi ir kokiais konkrečiais sprendimais padedate jiems išspręsti jų turimus rūpesčius. Rašant tekstus jūsų internetinei svetainei, skirtingoms jūsų lankytojų auditorijoms sukursime patrauklias, aiškias ir įsimintinas komunikacijos žinutes.
 
Tikslingas internetinės svetainės tekstų rašymas.
Pas mus internetinės svetainės tekstų rašymas yra strateginis procesas, kuriuo siekiame jūsų tiksliniams svetainės lankytojams pateikti tinkamą tekstą, kurį siekiame pateikti tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Mūsų klientai, kurie užsisako tekstų rašymo paslaugas savo internetinėse svetainėse sulaukia 3-5 kartus daugiau e-užklausų. Savo sprendimais, jūsų svetainės tekstą padėsime paversti patraukliomis, aiškiomis ir informatyviomis žinutėmis.

Tam, kad jūsų internetinėje svetainėje komunikacija su esamais ir būsimais klientais būtų kuo efektyvesnė, mūsų dizaineriai bei rinkodaros specialistai padės išgryninti stiprius šūkius, tekstus bei grafinio dizaino sprendimus.

Jeigu išgirdus klausimą “Ar žinote koks turinys yra reiklaingas skirtinguose vartotojo kelionės etapuose?” neturite aiškaus atsakymo, tikrai ne bėda. Mes jums padėsime ne tik sukurti ir išsigryninti stiprų turinį visoms pardavimo grandinės dalims (angl. sales funnel), bet ir adaptuosime turinį skirtingiems komunikacijos kanalams. Skirtingoms Jūsų pirkėjų auditorijoms padėsime išsigryninti skirtingas turinio sklaidos strategijas.

Mūsų patirtis

Kviečiu

susisiekti!

Ketvirtadienis, puiki diena pradėti naujus projektus!

Susisiekite ir Jūsų drąsiausias idėjas paversime šiuolaikiškais bei efektyviai veikiančiais komunikacijos projektais.

Andrius Gricius
Efektyvios rinkodaros konsultantas
Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
kviečiame susisiekti:

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Uždaryti
Gaukite individualų pasiūlymą

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Pasirinkite Jums tinkančias paslaugas

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).