Vartotojus įtraukiančių tekstų kūrėjas!

Mūsų agentūros tekstų kūrėjas, žongliruodamas subtiliais ir įdomiais žodžiais, gali padėti įtaigiai iškomunikuoti tai, kas svarbiausia Jūsų tikslinėms auditorijoms. Mūsų tekstų kūrėjai jau 10 metų veržlioms ir ambicingoms įmonėms iš B2B ir B2C verslo segmentų kuria šūkius, produktų ir paslaugų aprašymus, straipsnius žiniasklaidai, internetinių svetainių aprašymus, prezentacijų bei komercinių pasiūlymų turinį.

Įtaigių tekstų kūrėjas!

Mūsų tekstų kūrėjas tiki, kad komunikacijoje svarbiausia - originali idėja bei aiškūs ir informatyvūs tekstai, kurie pasiekia tikslinių auditorijų širdis. Kuriame tekstus taip, kad „pagautume“ Jūsų tikslinių klientų dėmesį, juos sudomintume ir papasakotume jiems tai, kas iš tikrųjų yra svarbu bei naudinga!

Komunikacijoje neįdomių dalykų nėra, yra tik nuobodūs pasakojimai, todėl mūsų agentūros tekstų kūrėjas visą dėmesį skiria originalių idėjų paieškai, kaip subtiliai ištransliuoti jūsų žinutes. Tam, kad jūsų komunikacijos projektuose išvengtume perteklinės informacijos, padėsime išsigryninti svarbiausias jūsų komunikacijos žinutes, kurios jūsų tiksliniai auditorijai bus aktualios ir sukurs pridėtinę vertę.

Tekstų kūrėjas, jūsų tikslingam pozicionavimui!
Į jūsų tekstų kūrimą, mūsų komanda pirmiausia žiūri iš pozicionavimo pusės, todėl jums padėsime sukurti ir išsigryninti tokį tekstą, kuris savaime bus įdomus, paveikus ir tikslinėms auditorijoms padės sukurti „wow“ efektą. Atsižvelgiant į jūsų įmonės prekės ženklą, turinio rengimui parinksime tinkantį kalbos stilių ir toną. Mūsų turinio kūrėjai užsiima profesionaliu tekstų kūrimu bei redagavimu.
 
Mūsų tekstų kūrėjas tinkamai atskleis jūsų įmonės konkurencinį pranašumą!
Pasitelkę kūrybiškumą ir naujausias technologijas, Jūsų įmonės komunikacijos projektams sukursime šiuolaikiškus ir kokybiškus aprašymus, kuriais aiškiai atskleisime Jūsų įmonės patrauklumą ir konkurencinį pranašumą. Mūsų agentūros tekstų kūrėjas, skirtingoms Jūsų pirkėjų auditorijoms padės sukurti patrauklias, aiškias ir įsimintinas komunikacijos žinutes.

KODĖL MES RAŠOME:

 • Tekstų kūrėjai Jūsų įmonės pozicionavimo stiprinimui;
 • Tekstų kūrėjai Jūsų įmonės reputacijos valdymui;
 • Tekstų kūrėjai Jūsų įmonės įvaizdžio formavimui;
 • Tekstų kūrėjai Jūsų įmonės pardavimų skatinimui.

Mūsų agentūros tekstų kūrėjai naudoja naujausias metodologijas, kurios apima psichologijos, dizaino, informacijos architektūros, pardavimų ir strateginės rinkodaros integraciją.

KAM MES RAŠOME:

 • Tekstų kūrėjas internetinių svetainių turinio rengimui;
 • Tekstų kūrėjas prezentacijų turinio rengimui;
 • Tekstų kūrėjas komercinių pasiūlymų turinio rengimui;
 • Tekstų kūrėjas Jūsų įmonės prekių ar paslaugų aprašymų rengimui;
 • Tekstų kūrėjas įvairaus pobūdžio straipsnių ir pranešimų žiniasklaidoje turinio rengimui;
 • Tekstų kūrėjas socialinių tinklų turinio rengimui;
 • Tekstų kūrėjas SEO straipsniams (internetinių svetainių optimizavimui Google paieškoje).

 
Tam, kad jūsų komunikacija su esamais ir būsimais klientais būtų kuo efektyvesnė, mūsų dizaineriai, rinkodaros specialistai bei tekstų kūrėjai padės išgryninti stiprius šūkius, tekstus bei grafinio dizaino sprendimus. Skirtingoms Jūsų pirkėjų auditorijoms padedame sukurti patrauklias, aiškias ir įsimintinas komunikacijos žinutes.

Jeigu išgirdus klausimą “Ar žinote koks turinys yra reiklaingas skirtinguose vartotojo kelionės etapuose?” neturite aiškaus atsakymo, tikrai ne bėda. Mes jums padėsime ne tik sukurti ir išsigryninti stiprų turinį visoms pardavimo grandinės dalims (angl. sales funnel), bet ir adaptuosime turinį skirtingiems komunikacijos kanalams. Skirtingoms Jūsų pirkėjų auditorijoms padėsime išsigryninti skirtingas turinio sklaidos strategijas.

Mūsų patirtis

Kviečiu

susisiekti!

Ketvirtadienis, puiki diena pradėti naujus projektus!

Susisiekite ir Jūsų drąsiausias idėjas paversime šiuolaikiškais bei efektyviai veikiančiais komunikacijos projektais.

Andrius Gricius
Efektyvios rinkodaros konsultantas
Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti
kviečiame susisiekti:

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Uždaryti
Gaukite individualų pasiūlymą

Norėdami pateikti užklausą arba užsakyti skaitmeninės ar strateginės rinkodaros paslaugas, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau!

Pasirinkite Jums tinkančias paslaugas

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).